HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
ASUS DRİVER

Adana Asus Servisi

Adana Asus Servisi
 adana asus servisi

Bilgisayarınızı nereye emanet ettiğiniz çok önemlidir. Onca para ödediğiniz cihazınız arsızlandığında ya da hiç çalışmadığında tamir için götüreceğiniz yer cihaz almak kadar önemlidir. Adana Asus servisi ile gözünüz arkada kalmaz. Bunun sözünü size gönül rahatlığıyla verebiliriz. Niçin Adana Asus servisi tercih etmelisiniz?

Arıza Tespit

Arıza tespit servisimiz ile bilgisayardaki arıza ustalarımız tarafından tespit edilir ve size doküman çıkartılır. Siz nelerde sorun olduğunu gözle görecek, buna göre onay vereceksiniz. Tamirini istemediğiniz takdirde bilgisayar aynı şekilde kapatılıp, iade edilir. Şeffaf çalışma şeklimiz ile parçaların detayı size anlatılır. Yapılacaklar listesi önünüze getirilir. Kabul edip etmemek sizin tercihiniz. Arıza tespit servisinden para almıyoruz. İptal ettiğiniz çalışmadan da para almıyoruz. Son derece şeffafız.

Orijinal Parça Değişimi

Tüm orijinal asus parçalar elimizde mevcuttur. Bize getirdiğiniz cihaz, parça eksiğinden dolayı masada beklemez. Depomuz her zaman orijinal yedek parça ile doludur. Cihazınız ofisimize geldiği an, işleme girer. Beklemeden hasar tespiti yapılır. Sizinle irtibata geçilir. Onayınız doğrultusunda hasarın büyüklüğüne göre kısa sürede teslim edilmeye çalışılır. Adana Asus servisi , siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışır.

Destek

Bilgisayar başında işinize konsantre olduğunuz anda cihazda bir sorun mu yaşadınız? Örneğin ekran kilitlendi, birden dondu. Yâda bilmediğiniz terimler çıktı ekrana ve hiçbir şey yapamıyorsunuz. Bilgisayar ile ilgili aklınıza gelebilecek her sorun ile ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz. Seçkin ekibimiz ile size telefon üzerinden talimat vererek yardımcı olmaya hazırız. Telefon kanalıyla destek yeterli gelmediği takdirde kasayı ofisimize getirir, gerekli olan ne ise yapılır. Bizim için öncelik müşteri memnuniyeti ve sağduyulu çalışma şekli. Biz bunlara önem veriyoruz. Siz de cihazınızı önemsiyor, emanet ettiğiniz kişilerin de sizin hassasiyetinizde cihazınıza yaklaşmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Asus Servis Adana  şubemiz ile sadece bilgisayar değil, Asus laptop, Asus notebook şarj aleti, Asus kasa, Asus notebook parçalarının değişimini yapıyoruz. Asus marka ile ilgili aklınız gelebilecek her şey bizde mevcut. Bizi aramanız yeterli. Gerisini usta ellere bırakın. İşiniz yarım kalmasın, hemen tamir edelim.