HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
ASUS DRİVER

Adana Yazıcı Servisi

Adana Yazıcı Servisi

adana yazıcı servisi,yazıcı servisi adana,adana fotokopi servisi,fotokopi servisi adana,adana toner dolumu,adana kartuş dolumu,adana yazıcı teknik servis,adana yazıcı,yazıcı servisi,yazıcı teknik servis,adana yazıcı servisleri,adana projeksiyon servisi
Adana yazıcı servisi

Yazıcı servisi Adana

adana merkezli Teknik servisimizde Kullandığınız Hp yazıcı,Hp Projeksiyon,Hp fotopi,Canon Yazıcı,Canon fotopi,Samsung yazıcı,samsung fotokopi,Xerox yazıcı,Panasonic yazıcı,Epson yazıcı,Brother yazıcı gibi tüm yazıcı grubunun tamiri bakımı ve yedek parça değişimleri yapılmaktadır.

Fotokopi ve Yazıcı tamirinde servis olarak Adananın en eski firmasıyız. Donanımlı servisimizle ve eğitimli elemanlarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz.  Cihazlarınızla ilgili tüm sorunlarınızda Adana yazıcı servisimizle irtibata geçiniz.

YAZICI ÇEŞİTLERİNE BERABER BİR GÖZ ATALIM


Yazıcıları tanıyalım

Bilgisayardaki veya kopyalamak istediğimiz bir örneğin yazıcı ile kağıt üzerine çıkartılmasını sağlayan hayatımızın her noktasında farkında olmadığımız ama bir çok işimizi kolaylaştıran bir cihazdır. Yazıcıları üç bölüme ayırmak mümkündür.

1. Lazer yazıcılar: Görüntüsünü kağıda çıkarmak istediğimiz bir görüntüyü lazer teknolojisini katı mürekkep dediğimiz toneri kullanan oldukça hızlı olan ve kaliteli çıktılar veren makinelerdir. Türkiyede Hp, Canon,Samsung, Xerox, Epson, Brother, Lexmark gibi markalar satılmaktadır. Lazer yazıcılarda içerisinde 2 ye ayırmak mümkündür. Siyah beyaz yazıcılar ve Renkli yazıcılar.

2. Mürekkepli yazıcılar: Sıvı mürekkep kullanan bu yazıcılar mürekkebi çok ince deliklerden püskürterek kağıt üzerinde görüntüleri oluşturur. Biz teknik servisi olarak bu tür yazıcıları pek tavsiye etmeyiz kullanım maliyeti yüksek olan bir yazıcıdır. Hp, Canon, Epson ve Lexmark markaları türkiyede en çok satılan markalardır. Bilhassa ev kullanıcılarına Hiç hitap etmeyen bir yazıcıdır.

3. Nokta Vuruşlu yazıcı: Kağıt üzerine görüntüyü yazıcı kafa sayesinde vurarak yazan genelde fatura ve sürekli form çıktılarında kullanılan yazıcı grubudur. Türkiyede Oki Epson, Panasonic ve Lexmark markalarının satışları uzun yıllardır satılmaktadır.

ADANA YAZICI SERVİSİ - TAMİRİ - TEKNİK SERVİSİ - TONER DOLUMU - KARTUŞ DOLUMU GARANTİLİ HİZMET