HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
ASUS DRİVER

Adana Asus Menteşe

 Adana Asus Menteşe
  Adana Asus Menteşe

Bilgisayar günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan en önemli iletişim araçlarından birisi. Sonuçta bir elektronik cihaz olduğu için kazara ya da zamanla bozulabilir. Bu tür teknik arızalar yaşandığında ilk işimiz servise götürmek olacaktır. Servis tercihi yapılırken güvenilir bir yer olması tercih edilmelidir. Arazasadece bilgisayar da olmayabilir. Tamamlayıcı parçalar donanım ve yazılım araçları da hasar görmüş olabilir.

Garantisiz ve Güvenilir olmayan Servislere Dikkat Edilmeli

Piyasada bilgisayar tamiri yaptığını belirten birçok firma yer almakta. Daha ucuza yaparız kandırmacası ile bilgisayarınıza telafisi imkânsız hasarlar verebilirler. Parçaların orijinal olup olmadığını tespit etmeniz zor olacaktır. Bu nedenle güven veren ve uzmanlık belgeleri olan firmaları tercih etmelisiniz. Tüketici hakları bünyesinde bu tür şikâyetler oldukça fazla yer almakta.

Bu tür sorunlar için Adana da bulunan firmamız Adana Adana Asus Menteşe  Adana ve çevre halkına en güvenilir şekilde hizmet vermekte. Firmamız olarak kalite ve güvence hizmette ilk kriterimiz. Donanımlı ve tecrübeli servis ekibimiz ve teknisyenlerimizle birlikte laptop tamiri alanında oldukça iddialıyız.

Servisimizde Dizüstü Bilgisayarların Tamiri İtina İle Yapılmaktadır

Öncelikle hasar gören notebooklar detaylı bir şekilde incelenerek sorunun nereden kaynaklandığı araştırılır. Kapsamlı incelemenin ardından arızalı parça tamir edilecek bir durumda ise onarma işlemine geçilir. Fakat tamiri mümkün olmayan parçalar müşteriden onay aldıktan sonra orijinali ile değiştirilir. Yapılan işlemler bitince müşteriye bu uygulamalar anlatılır ve notebookteslim edilir.
 Adana Asus Menteşe

Firmamız Kaliteli Ve Güvenilir Bir Hizmet Vermektedir

Müşteri memnuniyeti servisimizin en önemli kriteridir. Bu nedenle tamir işlemlerinizi en uygun ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Teknik gelişmeleri yakından takip eden firmamız işlemlerinde en son teknik uygulamalar ile çalışmaktadır.

Müşterilerimizin mağdur olmamaları, işlerinin aksamaması için zamanı en doğru şekilde kullanarak tamir sürecini en kısa zamanda tamamlamaya gayret ediyoruz.

Adana’da profesyonel teknik servis hizmetimizde Asus marka bilgisayarların tüm serilerinin tamir, bakım ve parça işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Aynı zamanda Asus notebookların yanı sıra HP ve diğer tüm markalar için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz bünyesinde Asus laptopların eski ve yeni tüm şarj adaptörleri de mevcut bulunmaktadır.

Adana halkını dürüst, güvenilir ve kaliteli bir hizmet için servisimize bekleriz.
  Adana Asus Menteşe