HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
ASUS DRİVER

Adana Asus Dvd Rom

Adana Asus Dvd Rom
 Adana Asus Dvd Rom

Asus bilgisayar ve laptop modellerinde oluşan arızalar, problemler ve teknik aksaklıklar ile ilgili onarım için seçilen teknik servis büyük önem teşkil etmektedir. Adana ili sınırlarında Asus teknik servis ile ihtiyaç duyduğunuz her an bize başvurabilirsiniz. Bize başvurduğunuz zaman alacağınız hizmetten memnun kalacağınız dan emin olabilirsiniz.Adana Asus dvd rom ekran kartı, anakart, gibi birçok parçanın değişim ve bakımını yapmaktayız Asus marka laptoplar la ilgili herhangi bir yedek parça ihtiyacınız olması durumunda bu yedek parçaları da teknik servisimizden temin edebilirsiniz.

Dvd Rom Nedir?

DVD rom sürücü bilgi ve görüntü aynı ortamda saklamak için kullanılır. Cd-romların çok daha gelişmiş bir versiyonu olarak düşünülen cdlerdir. Cd romlardan çok daha hızlı olan DVD romların en düşük kapasitede olanları 4.7 GB boyuttadır. Dvd romların kapasitesi 17.1 GB’a kadar çıkarılabilmektedir. Her geçen gün teknolojinin ilerlemesiyle daha da büyüyen bilgisayar sektöründe cd romlar bir süre sonra yetersiz ve yavaş kalmışlardır. Bu yüzden artık cd rom sürücüler tercih edilmemektedirler. Ayrıca yazılımların gitgide daha büyük kapasiteye ihtiyaç duymaları sebebiyle dvd rom sürücülerortaya çıkarak günümüzde sıkça kullanılmaya başlamıştır.
 Adana Asus Dvd Rom

Adana Asus Bilgisayar Teknik Servisi

Adana Asus bilgisayar teknik servisi olarak teknik servisimize getirdiğiniz tüm cihazlarınız için hızlı, kesin ve garantili çözümler üretmekteyiz.Teknik servisimize Adana’nın her yerinden  rahatlıkla ulaşabilir ve güven içerisinde cihazlarınızı teslim edebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken uygun fiyatlarımız ile sizi büyük meblağların altında ezmeyerek aynı zamanda kesenizi de düşünmekteyiz. Arızalı cihazınızı teknik servisimize teslim ettiğinizde teknik ekibimiz öncelikle cihazın arızasını tespit eder daha sonra da arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir fiyatını belirler. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak ve sorununuzun çözülmesini istiyorsanız teknik servisimiz konusunda uzman profesyonel ekibi sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.Teknik servisimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim kısmında bulunan irtibat bilgilerimizden bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan çalışanlarımızdan istediğiniz her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.