HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
ASUS DRİVER

Adana Asus Servis

Adana Asus Servis
 Adana Asus Servis

Çok önemli bir çalışmanın ortasındasınız, hararetli çalışmanızı hiç bir şey durduramaz diye düşünürken birden bilgisayarınız kilitleniyor ya da ekran kararıyor. Yaptıklarınıza ne oldu? Kurtarılabilir mi? Ne oldu da birden hataya geçti? Kafanızda bir sürü cevapsız sorularla boş ekran karşısında kalakaldınız. Ne yapacaksınız?  Her yıl teknoloji daha da önemli olmaya başladı. Özellikle bilgisayarlar artık bizden kopmayacak parçalarımızdan bir tanesi.  Her şeyi bilgisayar ortamından sağlayabildiğimiz bu dönemde sağlam bilgisayara ihtiyaç duyuyoruz. Her hangi bir sorunla karşılaşmamak adına ihtiyaç duyuyoruz. Çünkü arızalanan cihaz bizim zamanımızdan çalıyor. Ancak teknolojik çağda olsak da arıza yapmayan cihazlar üretilmedi. Elektronik beyinler çabuk bozulabiliyor. Arızaya geçebiliyor. Adana’ da yaşıyorsanız ve Asus marka cihaza sahipseniz tasalanmayın.  Artık bir sağ kolunuz var. Ve arızalansa dahi cihazınız en fazla iki gün içerisinde size geri teslim ediyoruz. Bu maksimum limit. Arıza hemen giderilebilecek ise o gün dahi iadesi yapılabiliyor. Adana Asus servis olarak biz sizin sıkıntınızı çözeceğiz.  

Köklü Firma

Sekiz yıllık iş tecrübemizle Adana’da Asus kullanan saygıdeğer misafirlerimizin arızalanan cihazlarını uzman kadromuz ile çözümledik. Arızayı doğru tespit ederek, gereksiz zaman kaybına uğratmadık müşterilerimizi. Sizin için vaktin ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.

Empati Yapan Firma

Yanlış duymadınız. Biz, sizi düşünüyoruz. Siz bu kapıdan içeri girince biz size dönüşüyoruz. Ve sıkıntılarınızı, isteklerinizi göz ardı etmiyoruz. Uzman ekibimiz ile hemen sizin işinize odaklanıyoruz. Adana Asus servis ağı siz müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Parça Değişimi

Asus chip değişimi ve tamiratı, Asus ana kart değişimi ve tamiri, Asus lcd değişimi ve tamiri, Asus led ekran değişimi ve tamiri, Asus klavye tamiri ve değişimi, Asus hard disk değişimi. Asus marka ile ilgili tüm parçalarınız orijinal parçalar ile değiştirilir. Ve fahiş fiyatlar istemeyen, müşteriyi her şekilde düşünen Adana Asus Servis Ailesi her zaman yanınızda. Eskisi kadar hızlı ve orijinal bilgisayarınız, tekrar sizin yanınıza döndüğü zaman, tamir olduğunu dahi anlamayacaksınız. Çünkü orijinal parçalar kullandığımız için ve profesyonel ekiple çalıştığımız için, sizin mutlu olmanız bizim de mutlu olmamız anlamına geldiği için her zaman canla başla çalışacağız.