HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
ASUS DRİVER

Adana Asus Notebook Dvd Rom

Adana Asus Notebook Dvd Rom
 Adana Asus Notebook Dvd Rom

Hayatımızın ve işlerimizin bir parçası olan kişisel bilgisayarlar arızalandığında hangi servise verileceği önemli bir konudur. Seçilen servisin güvenilir ve kaliteli hizmet vermesi önceliğiniz olmalıdır. Emanet edilen bilgisayarın kaliteli ve kalıcı olarak tamir edilerek teslim edilmesi herkesi memnun eder elbette.

Adana asus notebook dvd rom yaşadığınız her türlü teknik aksaklıkların giderilmesine yönelik hizmet vermeye devam ediyor. Profesyonel ve deneyimli çalışanları ile teknik sorunu en kısa zamanda ortadan kaldırıyor. Asus notebookların ekran kartı, ana kart değişimi ve bakımı konusunda servisimizle en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Teknik servisimizde Asus notebook ve asus masaüstü bilgisayarların her türlü işlemlerini rahatlıkla yaptırabilir ve yedek parçalarını temin edebilirsiniz. Asana asus notebookta asus şarj aletleri de mevcuttur.Ayrıca bizden temin edebileceğiniz adaptörler ile uzun süre bilgisayar kullanabilir ve pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Teknik Servisimizde Her Türlü Bilgisayar İşlemleri Yapılmaktadır

Yaptığımız teknik işlemler arasında bilgisayarlara format atma, notebook şarj adaptör tamiri, dvd ve cdrom bakımı ve tamiri, LCD ekran bakımı, değişimi ve tamiri, Harddisk değişimi, tamiri ve satışı, ekran kartı tamiri ve satışı gibi işlemler yer almaktadır. Ayrıca notebook ekran kartı, ana kart, batarya, ses kartı, işlemci, ram bakım, tamir ve satışını yapmaktayız.

Servisimizde sadece asus marka bilgisayarın değil tüm marka bilgisayarların bakım ve onarım işleri de yapılmaktadır. Bilgisayar fanınız çalışmıyorsa, klavye tuşları sorun yaratıyorsa bize gelmeniz yeterlidir.
 Adana Asus Notebook Dvd Rom

Servisimizde Müşteri Memnuniyeti Her zaman Önemlidir

Adana asusnotebook servisimize geldiğinizde sorununuz uzman elemanlarımız tarafından dinlenir. Detaylı bir araştırmanın ardından sorun tespit edilir. Daha sonra müşteriye bu bilgiler aktarılır ve ücret bilgisi verildikten sonra onay alınır. Müşteri onay verdiğinde titizlikle yapılan çalışmanın ardından sorun giderilir ve cihaz en kısa zamanda müşteriye teslim edilir. Parça değişimi gerekiyorsa müşteriden onay alınmadan işlem yapılmaz. Yenilikleri takip eden servisimiz son teknoloji teknik hizmet vermektedir.

Teknik servisimiz asus notebookların dvd ve cdrom okuyucu ve montajını da yapmaktadır. Ayrıca Asus notebookların eski ve yeni tüm modellerinin cd romları da temin edilmektedir.

Tüm Adana halkını servisimize bekleriz..

  Adana Asus Notebook Dvd Rom