HEMEN ARA.

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
ASUS DRİVER

Adana Asus Notebook Menteşe

Adana Asus Notebook Menteşe
 Adana Asus Notebook Menteşe

Günümüzün en çok kullanılan aletlerinden olan bilgisayarlar arıza yaptığında işlerin aksaması kaçınılmaz oluyor. Elbette böyle durumlar yaşandığında acil müdahale gerekiyor.  Bu tür sıkıntılarla karşılaşıldığında güvenilir bir servis bulmak da oldukça önemli bir konu. Muhakkak ki emanet ettiğibilgisayarının güvenli ve doğru bir şekilde tamir edilip eline ulaşmasını herkes ister.

Notebookarızalarını gidermede güvenilir ve kaliteli hizmetiyle Adana Asus Notebook Menteşeçevre halkına hizmet veriyor. Servisimiz donanımlı personeli ve dürüst hizmetiyle güvenilirliğini ortaya koyuyor. Müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyet gösteren firmamız yetkin personeli ile bu tür sorunları ortadan kaldırıyor.

Notebook Bilgisayarınız Arızalandığında Firmamıza Ulaşmanız Yeterli

Notebook kullanıcıları herhangi bir arıza durumunda rahatlıkla servisimize başvurabilirler. Teknik servisimiz profesyonel çalışanları ile sizinle görüştükten sonra arıza sebebini bulmaya yönelik detaylı bir araştırma yaparlar. Sorun tespit edildikten sonra hasarlı parça tamir edilecek durumda ise onarılır. Notebookta ki problem tamir edilerek giderilemeyecek olduğu zaman müşteri ile görüşülerek onay alınır ve parça değişimi yapılır. Bazı durumlarda arıza tespiti uzun sürecek bir işlem gerektirebilir. Bu hallerde donanım ve yazılım sorunları detaylı bir şekilde araştırılarak tespit edilir ve müşteriye telefon ile bildirilir. Yapım aşaması hakkında bilgilendirilen müşteriye işin ücret kısmıda belirtilir. Müşteri onay verdikten sonra en kısa sürede onarım yapılır ve notebook müşteriye teslim edilir.
 Adana Asus Notebook Menteşe

Notebook Tamirlerinde en çok görünen sorun menteşe kırılmasıdır

Notebook arızalarında müşterilerin en sık yaşadığı sorunun laptoptaki menteşenin kırılması olduğu görülmektedir.

Menteşe,notebook ekranının kasa ile bağlantısını sağlayan oldukça önemli parçalardan biridir. Uzun süre kullanımdan dolayı devamlı açılıp kapatılan laptop ekranını taşıyan menteşeler, belirli bir zaman sonra kırılabilir. Laptop menteşe kırıldığı takdirde notebook devamlı öne ve arkaya doğru düşecektir. Kullanım açısından zorlayıcı olan bu sorun nedeniyle zaman içerisinde bilgisayar iş göremez hale gelecektir.

Servisimiz yaşanan bu tür sorunlarda titiz bir şekilde inceleyerek tamir veya değişim hizmetini sağlamaktadır. Teknik gelişmeleri yakından takip edip, güncelliğini koruyan firmamız Asus bilgisayarların yanı sıra tüm marka ürünler için de hizmet vermektedir. Hizmette kaliteyi ve güveni arıyorsanız servisimize bekleriz.

  Adana Asus Notebook Menteşe